Зв`яжіться з нами
ua
Забронювати
Банний комплекс

Лазня на дровах

Лазня на дровах – особливо цілющий,  традиційний вид СПА-процедур. Саме слово «лазня» – з грецької означає не лише  «миття, очищення»,  а й  перекладається як «виганяю біль, смуток». Традиційно температура в лазні сягає 60 градусів, а пар  є вологим,  насиченим ароматами трав і листя.   Гаряча пара відкриває і прочищає пори, стимулює діяльність сальних залоз, активізує  кровообіг, що сприяє енергійному виведенню шлаків і надлишків молочної кислоти – одного з основних чинників втоми, а також зайвої рідини з організму.

Лазня на дровах розташована на березі річки Свіча. Окрім парильні, тут є кімната для відпочинку, де можна отримати повний релакс після процедур і купання в річці.  Ми запропонуємо вам усі необхідні  аксесуари, а після лазні ви зможете насолодитися ароматним чаєм з карпатських трав з духм”яним медом.

Чан на дровах

Купання в чанах – традиційний вид оздоровлення з використанням природних мінеральних вод Прикарпаття.  Ця процедура має глибоке коріння у різних народів – від давніх кельтів до сучасних угорців. Свіже гірське повітря, аромати хвойних дерев, карпатських трав – а за бажанням і пелюстки троянд –  роблять природну СПА- процедуру неймовірно приємною і корисною!

На мінеральному курорті «Бескид» чавунний чан встановлений на березі річки Свіча,  поруч з купелю. Вода у чані, наповненому трав’яним збором з чебрецю, м’яти, ялинкових шишок, поступово нагрівається дровами до температури 38 градусів. Тим самим здійснюється максимальний лікувальний вплив на різні органи і системи людини. Поліпшується стан нервової системи: зникає втома,  депресія, нервовий розлад. Нагріта мінеральна вода  легко насичує тіло мінералами і виводить шлаки, токсини, придає тонус організму. Ароматичні трави очищують дихальні шляхи і надають легкості, ейфорії під час купання.

Суттєвий оздоровчий ефект має чергування купання в чані із занурюванням у прохолодну воду купелі або річки. Перепад температур зміцнює стінки судин, поліпшує кровообіг, насичує організм киснем. Регулярне купання в чані знижує ризик простудних захворювань.

СПА –процедури у чані можна приймати як по одинці, так і у товаристві. Після купання пропонується відпочинок поруч у бесідці, куди можна замовити їжу та напої.  Працівники мінерального курорту «Бескид» подбають про те, щоб процедура купання в чані була для вас безпечною і цілющою.

Повернутися до списку послуг
Почніть здоровий спосіб життя разом з нами
Рекомендовані послуги