Зв`яжіться з нами
ua
Забронювати
Відгуки
Іра, Хмельницький
10.05.2018
Цією весною поїхали в Бескид. Що можу сказати, залишилось приємне враження. Курорт молодий, персонал старався нас вибагливих задовольнити. Українська кухня, українське оздоблення, це приємно. Правду кажучі ми не їхали лікуватись, але для профілактики пили джерельну воду, бювети приємно вразили. Ціна звичайно на різних відпочиваючих, але вона того варта,нехотілось повертатись в буденість.
Євген, Київ
10.12.2017
Відпочинок в Карпатах - це завжди здорово. Мінеральні води, природа, чисті ріки, повітря. Офісний спосіб життя походи в спортзал не передбачає, в моєму випадку. То часу немає, то лінь, то погода заважає. А тут є і тренажерка і басейн. За 10 днів перебування пристрастився трохи до спорту. Дружина також задоволена залишилась. Оцінила чистоту і порядок. В іншому - масажі, СПА, джакузі. Емоцій море, заряд сил отримано. Особисто моя думка - відпочинок вдався. Якщо вам потрібна тиша і спокій від міського шуму, то це місце для вас.
Наталія, Київ
10.10.2017
В Бескид відпочивали з чоловіком. Ми давно полюбляємо з сімєю приїзджати на мінеральні курорти. Як кажуть "і корисне, і приємне". Так можу сказати про Бескид. Дуже сподобалось розташування: природа, гірська річка, свіже повітря. Скористалася послугами СПА, лікувальним масажем, басейном. Дуже вдало є достатньо обладнаний тренажерний зал. Більш за все сподобалось те, що не треба кудись далеко ходии за джерельною водою. На території є зразу мінеральні джерела, приємно оздоблені. Можна і приcісти, і випити води. Для мене, жінки, були важливі самі номера. Оселились в дворівневому номері. Все необхідне в номері було: і халати, і ТВ, і ВайФай. Така стримана і спокійна атмосфера. Головне, що важливо, був присутній карпатський дух в ковдрах на ліжку, в кухелях. Можу сказати, сюди можна їхати і лікуватись, і відпочивати. Приїдемо знову.