Зв`яжіться з нами
ua
Забронювати
Послуги
мінеральна вода бескид
Оздоровлення
Мінеральна вода курорту «Бескид»

Безумовною  перевагою курорту «Бескид» є джерела підземних вод с. Мислівка Долинського району на Івано-Франківщині. За дослідженнями  Українського НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України ці води володіють унікальними властивостями та мають підвищений вміст органічних речовин. По якісному складу органіка досліджуваних мінеральних вод подібна до органіки мінеральних вод типу «Нафтуся», що передбачає їх анаголічну  лікувальну дію на організм.

спа, бассейн
Оздоровлення
СПА

Неповторна магія природних краєвидів, унікальне по чистоті повітря та цілющі властивості мінеральної води є основами SPA-програм курорту «Бескид». Ці природні  компоненти у поєднанні з майстерністю  наших фахівців та сучасним обладнанням зроблять ваші оздоровчі процедури корисними, приємними та безпечними!

карнавльна карусель, готель бескид
Активний відпочинок
Карусель

Розташована на території готельного комплексу. Як один із класичних атракціонів карусель існує вже багато років і є прекрасною «карнавальною» розвагою у всьому світі.

дитяча кiмната, готель бескид
Активний відпочинок
Дитяча кімната

Для наймолодших гостей нашого курорту ми облаштували затишну дитячу кімнату, обладнану телевізором, телефоном і системою відеонагляду – для безпеки дітей.

караоке-зала у готельi бескид
Активний відпочинок
Караоке-зала

Для проведення дозвілля  готель «Бескид»  пропонує послуги  караоке-зали, розташованої у приміщенні ресторану «Колиба».

Активний відпочинок
Альтанка з мангалом

На території комплексу на березі стрімкої гірської річки Свічі розташовані дві альтанки з мангалом та меблями.

Озеро форельное
Активний відпочинок
Форельне Озеро

Ви маєте можливість зловити форель, яку наш кухар приготує для Вас за особливим рецептом.

Вартість форелі за додаткову плату.

Активний відпочинок
Конференц Зала

Для масштабних зустрічей, конференцій, різних урочистостей готель «Бескид» пропонує послуги конференц-зали, розташованої у приміщенні ресторану «Колиба». Вона оснащена усім тим, що необхідно і для роботи, і для відпочинку – професійним освітленням, спеціалізованим звуковим забезпеченням, сучасною системою кондиціонування.

Активний відпочинок
Банний комплекс

Лазня на дровах – особливо цілющий,  традиційний вид СПА-процедур. Саме слово «лазня» – з грецької означає не лише  «миття, очищення», а й перекладається як «виганяю біль, смуток». Традиційно температура в лазні сягає 90 градусів, а пар  є вологим, насиченим ароматами трав і листя. Гаряча пара відкриває і прочищає пори, стимулює діяльність сальних залоз, активізує  кровообіг, що сприяє енергійному виведенню шлаків і надлишків молочної кислоти

Активний відпочинок
Ресторани

На території мінерального курорту «Бескид» до ваших послуг три ресторани, кожний з яких має власну неповторну атмосферу і кухню, яка задовольнить будь-які смаки.

бильярдная и курительная команты
Активний відпочинок
Більярдна і курильна кімнати

У головному корпусі курорту «Бескид» розташована більярдна кімната, де ви зможете відпочити і в ході гри поспілкуватись з друзями. Інтер’єр нашої більярдної витриманий в класичних традиціях, з необхідним рівнем освітлення, вентиляції, якісною підлогою  і більярдним столом класу «люкс». Ми пропонуємо гостям курорту «Бескид» скористатися більярдним набором і зіграти декілька партій, або ж провести час за грою в шахи чи інші настільні ігри.

Активний відпочинок
Туристичні маршрути

Село Мислівка знаходиться в місці злиття річок Ільниці та Свічі, на висоті 680 метрів над рівнем моря, поблизу розділу гірських масивів Сколівські Бескиди і Горгани. На північному заході і сході від села беруть початок струмки Яловий, Сапотій, Соколів, Пянки, Троян. Історично село виникло в місці поселення німецьких лісорубів в другій половині 19 століття і було помічено на картах як Leopoldsdorf, польська назва – Ludwikówka.

Активний відпочинок
Спілкування з живою природою

Відпочинок у Карпатах відкриває Вам зелену казку гірських вершин. Стародавні смереки, чисті гірські ріки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це зібрала для Вас природа в одному куточку. Відпочинок у Карпатах – це відпочинок на лоні недоторканої природи, серез чистих гірських рік, цілющого повітря і чарівних вершин.