Зв`яжіться з нами
ua
Забронювати
Мінеральна вода курорту «Бескид»
  • мінеральна вода бескид
  • Минеральный источник в Бескид
  • Минеральный источник

Безумовною перевагою курорту «Бескид» є джерела підземних вод с. Мислівка Долинського району на Івано-Франківщині. За дослідженнями  Українського НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України ці води володіють унікальними властивостями та мають підвищений вміст органічних речовин. По якісному складу органіка досліджуваних мінеральних вод подібна до органіки мінеральних вод типу «Нафтуся», що передбачає їх анаголічну  лікувальну дію на організм.

По макроскладу води Мислівки подібні східницьким водам. За наявності калію, марганцю, міді, кремнію, натрію у вмісті мінеральна вода курорту «Бескид» відноситься до класу слабо мінералізованих гідрокарбонатних кальцієво-магнієвих вод, які призначаються для  лікування урологічних запалень, сечокам’яної хвороби,  виразки шлунку,  гепатиту, цирозу печінки, ішемічної хвороби серця, ожиріння, численних хвороб системи травлення.  Подібні води використовуються на курортах Трускавець, Сатанів, Східниця і мають світове визнання у бальнеотерапії.

На території  курорту «Бескид» є два бювети  мінеральної води для пиття,  один з яких розташований безпосередньо у холі головного корпусу.

Також для послуг відпочивальників басейн з підігрітою мінеральною водою та авторські СПА-процедури на основі цілющих природних вод.

За багаторічними спостереженнями лікарів вживання і лікування природними мінеральними водами  Прикарпаття  значно поліпшує загальний стан здоров’я людини, сприяє виведенню радіонуклідів і дезінтоксикації організму, покращує стан шкіри, відновлює склад крові, омолоджує і знімає стрес.

Повернутися до списку послуг
Почніть здоровий спосіб життя разом з нами
Рекомендовані послуги